UgunsGrēka zvaigzne, aktrise Ieva Aleksandrova-Eklone meklē mājas pusmūža suņiem

1 komentārs
UgunsGrēka zvaigzne, aktrise Ieva Aleksandrova-Eklone meklē mājas pusmūža suņiem
Foto: publicitātes

Pusmūžu sasniegušie četrkājainie draugi ir tikpat aktīvi un pat mīlošāki nekā gados jaunākie sugas brāļi. Arī viņi ir pelnījuši īstas mājas, tādēļ, meklējot ģimenes mīluli, vajadzētu apsvērt domu pieņemt padzīvojušu suni, nevis mazu kucēnu.

Ar šādu aicinājumu pie sabiedrības vērsušies mūziķis Kārlis Kazāks, TV personība Armands Simsons, tirdzniecības kompleksa Spice direktore Iveta Lāce un aktrise Ieva Aleksandrova-Eklone.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Otrdien tirdzniecības centrā Spice Home atklāta fotogrāfa Kaspara Volonta izstāde 8 virs 8, kas veltīta dzīvnieku patversmes Labās mājas suņu senioriem. Sabiedrībā pazīstamie cilvēki vērsa uzmanību uz to, ka dzīvnieki, kas vecāki par 8 gadiem, ir vienlīdz mīlami kā pāris mēnešus veci suņuki.

“Šodien vēlamies atrast mājas astoņiem pusmūža suņiem un mudināt cilvēkus, kuri meklē ģimenes mīluli, pieņemt no patversmes dzīves pieredzes norūdītu un gudru pieaugušu suni. Tas sagādās ne mazāk prieka brīžu kā ziņkārīgs kucēns. Mazāk raižu gan,” ar jūtamu emociju sakāpinājumu balsī piebilda Ieva Aleksandrova-Eklone.

“Ar šo izstādi gribam parādīt, ka arī pusmūžu sasnieguši četrkājainie draugi ir uzticami, jauki un ilgojas pēc mājām. Domāju, ka Kasparam Volontam lieliski izdevies parādīt pieaugušu suņu dabu – tie ir dzīvespriecīgi rotaļu biedri bērniem, uzcītīgi sargi un vienkārši labi draugi. Draugi, kuri pelnījuši dzīves otro pusi pavadīt ģimenē, nevis patversmē,” teica tirdzniecības centra Spice direktore Iveta Lāce.

Labdarības fotoizstādē aplūkojami suņu portreti un iemūžināti mirkļi no patversmes ikdienas. Fotogrāfs tajās vēlējies parādīt, ka, gadiem ejot, suņi tikai pilnveido savu raksturu un caur pieredzi to norūda, kļūstot gudrāki un nezaudējot dzīvesprieku.

Fotoizstāde būs aplūkojama tirdzniecības centra Spice Home no 28. jūlija līdz 10. augustam un vēlāk tiks pārvietota uz Juglas dzīvnieku patversmi ”Labās mājas”. Ikkatram ir iespēja izstādes varoņus satikt klātienē un iespējams dāvāt tiem jaunas mājas.

Savukārt tie, kuri vēl nejūtas gatavi dzīvnieka adopcijai, var atbalstīt patversmi, dāvinot pārtiku, apģērbu un veļu guļamvietām, tīrīšanas līdzekļus vai vienkārši pieslēdzot internetbankā ikmēneša ziedojumu. “Cilvēkam šie 3 eiro mēnesī var neizteikt neko, bet patversmes zvēriņiem tie nodrošina slapjo barību, vakcīnas, kārumus un degvielu braucienam pie vetārsta,” aicinot cilvēkus atbalstīt patversmes ikdienu, stāsta Labo māju direktore Astrīda Kārkliņa.

FOTO

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl