Komentāri
UgunsGrēka Zentiņas nervi nav radīti mūsdienu satiksmei
Foto: publicitātes foto

Lai arī Valmieras teātra aktrises un iecienītā seriāla UgunsGrēks Zentas lomas atveidotāja Regīna Devīte (59) pirms vairākiem gadiem tikusi pie autovadītājas apliecības, šo priekšrocību viņa izmanto reti. ”Mana nervu sistēma nav radīta mūsdienu satiksmei, kur nu vēl Rīgā,” intervijā žurnālam Privātā Dzīve atklāj rudā aktrise.

”Es mēdzu aizsapņoties, un neviens šoferītis par tādu satiksmes dalībnieku priecīgs nebūtu. Ja nebrauc regulāri, nav ko uz ceļa darīt. Kādreiz man bija “golfiņš”, bet tagad aizņemos dēla Volvo. Taču kā reizīti no vieniem kapiem līdz otriem esmu braukusi ar neatlaistu bremzi, tāpēc dēls man to Volvo vairs īpaši negrib dot,” autovadītājas pieredzē dalās Regīna Devīte.

Nākamgad aktrise svinēs 60 gadu jubileju, tomēr teic, ka lielu balli nerīkos. ”Ne jau tāpēc, ka šis cipars man šķistu ārkārtīgi sāpīgs. Kad man būs 90 gadu jubileja, noteikti skatīšos uz savām šodienas bildēm un teikšu – vai, cik es toreiz biju jauna! Taču svinēšana ir prieka sagādāšana citiem, kas arī nav slikti, – tā ir pateicība cilvēkiem, kas tev palīdz šo dzīvi nodzīvot. Tomēr pat tad, ja jubileju rīko kafejnīcā, jubilāram ir savas rūpes un raizes. Tāpēc šajā jubileja vairāk gribētu sagādāt prieku sev pašai, piemēram, aizbraukt kaut kur atpūsties ar ģimeni,” sarunā ar Privāto Dzīve atklāj aktrise.

Noslēgumam tuvojas seriāla UgunsGrēks 13. sezona. Tomēr Regīna atgaiņā skumjas pēc ziņkārīgās un aušīgās istabenes Zentas tēla, norādot, ka vasara ir atvaļinājumu laiks. ”Parasti ir tā, ka rudeņos baidos, vai Zenta pa vasaru nebūs kaut kur pazudusi. Taču es paspēju mazliet sailgoties ne tikai pēc savas Zentas, bet arī pēc citiem viesnīcas iemītniekiem. Pirms seriāla nevienu no viņiem nepazinu, bet tagad man ir daudz draugu un paziņu visos Latvijas teātros,” noteic Devīte.

Tie kuri, seko līdzi seriāla norisei, zina, ka Zentai klāt ”kantējas” Indulis, bet – kas aktrisi spētu savaldzināt reālajā dzīvē? ”Iespējams, savaldzināt mani nebūtu grūti, sarežģītākais sekotu pēc tam. Galvenais – šim vīrietim jābūt ļoti pacietīgam, jo brīvā laika man tikpat kā nav. Visu laiku būtu jāgaida mani, un tas viņam noteikti apniktu,” nosaka Zentas lomas atveidotāja.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl