Tims Bērtons un Helēna Bonema Kārtere izbeiguši attiecības

Komentāri
Tims Bērtons un Helēna Bonema Kārtere izbeiguši attiecības
Foto: LETA

Amerikāņu kinorežisors Tims Bērtons un britu aktrise Helēna Bonema Kārtere paziņojuši par 13 gadus ilgušo attiecību beigām.

56 gadus vecais Bērtons un 48 gadus vecā Bonema Kārtere šogad draudzīgi šķīrās, viņi ir palikuši draugi un kopīgi audzina savus bērnus, pavēstīja pāra pārstāvis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēlamies lūgt, lai jūs šajā laikā ievērojat viņu un bērnu tiesības uz privāto dzīvi, viņš piebilda.Pāris nebija precējies. Viņiem ir 11 gadus vecs dēls un septiņgadīga meita.

Bērtons un Bonema Kārtere iepazinās 2001.gadā, kad abi strādāja pie filmas Planet of the Apes (Pērtiķu planēta). Kopš tā laika Bonema Kārtere spēlējusi vairākās Bērtona kinolentēs, tostarp Charlie and the Chocolate Factory (Čārlijs un šokolādes fabrika), Sweeney Todd (Svīnijs Tods: Flītstrītas dēmoniskais bārddzinis) un Alice in Wonderland (Alise Brīnumzemē).

Bonema Kārtere jau pirms vairākiem gadiem atklāja, ka pāris dzīvojot blakus mājās. Tā ir ļoti laba ideja, viņa teica intervijā britu laikrakstam The Guardian. Nav vajadzības pēc emocionāliem kompromisiem, kā arī fiziskās robežas netiek pārkāptas.

Viņš vienmēr nāk ciemos, kas ir ļoti aizkustinoši, atzina aktrise.

Lasi vēl