“The Sound Poets” koncerts Siguldā jau sestdien

Komentāri

16. augustā Siguldas pilsdrupās ar īpašu koncertu uzstāsies pašmāju intelektuālā poproka grupa “The Sound Poets”.

Koncerta repertuāru veidos dziesmas no albuma “Tavs Stāsts”, piedalīsies paplašināts stīgu sastāvs un neiztrūkstoša daļa – koris. Šajā koncertā tas būs Siguldas jauniešu koris “Atvars”.

Koncerts Siguldā būs grupa pēdējā vērienīgā uzstāšanās pirms došanās studijā, kur tiks strādāts pie jaunā skaņu materiāla.

Koncerts tiks iemūžinats video, ko grupa ir ieplānojusi izdot DVD formātā vēl līdz šī gada beigām. Lai papildinātu koncertu ar klausītāju emocijām, grupa aicina ikvienu piedalīties, filmējot notiekošo ar saviem viedtālruņiem.

Koncertā kā viesi piedalīsies Igauņu grupa “Frankie Animal”.

Biļetes uz “The Sound Poets” koncertu Siguldas pilsdrupās piejamas www.ekase.lv. Biļešu cena līdz koncerta dienai – 20.00 eur, bet koncerta dienā 25 eur.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl