The Horrors – gan Salacgrīvā, gan pirms Kings of Leon

Komentāri

“Kings Of Leon” brīvdabas koncertā 25.jūnijā Mežaparka Lielajā estrādē iesildīs britu rokgrupa “The Horrors”, aģentūru LETA informēja koncerta organizatoru pārstāve Linda Igolniece.

“The Horrors” kopš debijas 2006.gadā cenšas pretoties mūzikas industrijas noteiktajiem standartiem. Grupa savus albumus izdod sadarbībā ar ievērojamāko Lielbritānijas ierakstu kompāniju “XL Recordings”, kuras paspārnē bijuši, piemēram, Džeks Vaits, Adele, “The Prodigy”, “Beck”, “Radiohead”, “The White Stripes”, “Dizzee Rascal”, “M.I.A.”, “Vampire Weekend” u.c.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

5.maijā klajā nākušais nu jau ceturtais grupas ieraksts “Luminous” iekarojis sesto pozīciju “AK” pārdotāko albumu sarakstā, kā arī ticis nodēvēts par labāko britu albumu šogad. Respektablais mūzikas žurnāls “NME” to nosaucis par grandiozu atgriešanos, bet laikraksts “The Guardian” uzskata, ka apvienības skanējums ir gaismas gadus priekšā visām pārējām mūsdienu ģitārgrupām.

“The Horrors” šovasar Latvijā uzstāsies arī “Positivus” festivālā.

Jau ziņots, ka 25.jūnijā Mežaparka Lielajā estrādē uzstāsies ASV rokgrupa “Kings of Leon”. Par pirmā lieluma zvaigznēm “Kings Of Leon” kļuva pēc albuma “Only by the Night” izdošanas 2008.gadā. Ar šo albumu grupa radīja tādus hitus kā “Use Somebody” un “Sex On Fire”, kas ieguva popularitāti visā pasaulē. Pagājušajā gadā grupa laida klajā albumu “Mechanical Bull”, kuram veltīta šī koncertturneja.

Koncerta biļetes nopērkamas “Biļešu servisa” un “Ticketpro” kasēs, kā arī internetā.

Lasi vēl