Komentāri
Tautieši saziedojuši naudu pašmāju rokenrola karaļa dzīvības glābšanai
Foto: F64

“Sirsnīgs paldies visiem!!! Nauda jau ir saziedota!” vēsta ieraksts mūziķa Pita Andersona (70) mājaslapā. Jau šodien mūziķis devies ceļā uz klīniku Minhenē.

“Sirsnīgs paldies visiem!!! Nauda jau ir saziedota! Paldies par laba vēlējumiem, izlasīju katru jūsu ziņu! Šodien jau lidoju uz Minheni uz diagnostiku. Ziņošu, kā man ies tālāk. Mīlu jūs! Pits,” publicējot emocionālu ierakstu savā mājaslapā, mūziķis neslēpj prieku par līdzgaitnieku atsaucību.

Kā ziņots iepriekš, nesen par rokenrola karali dēvētajam Pitam Andersonam tika atklāts viens no visretāk sastopamajiem vēža paveidiem – liposarkoma. No visiem vēža slimniekiem tikai 1% tiek diagnosticēta liposarkoma, kas ir ļoti agresīva un gandrīz neprognozējama vēža forma. Mūziķa pēdējā cerība ir Rineker Protonterapijas centrs Minhenē, Vācijā. Lai izietu terapiju pilnā apjomā, t. i., 6 nedēļu garumā šajā centrā vēl bija nepieciešams savākt 21 tūkst. eiro.

Pita talanta cienītāji nav stāvējuši malā, un nepieciešamā naudas summa ir saziedota. Mūziķis jau devies ceļā.

Vēlam sekmīgu atveseļošanos un gaidām sveiku un veselu atgriežamies mājās!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl