Tapis video, ar kuru Justs piesaka sevi Eiropai

4 komentāri

Pagājušajā nedēļā tapis Latvijas pārstāvja starptautiskajā Eirovīzijas konkursā Justa promo video, ar kuru aicināti iepazīties cilvēki visā Eiropā līdz pat Eirovīzijas dziesmu konkursam maijā, informē Julija Fricsone.

Video mērķis bija nevis pārliecināt skatītāju par Justa spējām un atbilstību dalībai Eirovīzijas dziesmu konkursā, bet radīt īpašu noskaņu. Filmēšanā netika veikta nekāda manipulācija ar gaismām, fonu, lai video izdotos pēc iespējas īstāks, patiesāks. Video ir balstīts uz sajūtām un zīmēm, kas simbolizē Justa dzīvē notikušo un šā brīža sajūtas.

Video tika uzņemts divu dienu laikā Rīgā. Abas dienas filmēšana sākās ar saullēktu plkst. 05.00 un noslēdzās līdz ar saulrietu plkst. 20.00. Filmēšana notika dažādās Rīgas vietās – uz Akmens tilta, Vecrīgas ielās, VEF kultūras pilī, pie jūras un citās galvaspilsētu raksturojošās vietās.

Video

Video veidoja kompānija Imagine Pictures režisora Andžeja Gavriss un producentes Jūlijas Fricsones vadībā. Roku video tapšanā pielika arī operators Nikita Popkovs un komponists/skaņu dizaineris Wolk Recording Studios.

Video ir jau pieejams apskatei Eirovīzijas mājaslapā eurovision.tv un oficiālajā youtube.com kontā, kam ir 1 miljons sekotāju.

TOP komentāri

 • arija
 • Anete
  +1 +1 0

  Anete

  Super! Manuprāt ļoti laba vizītkarte ne tikai priekš konkursa, bet kā priekš turpmākās karjeras gaitām!
 • Aivars
  0 0 0

  Aivars

  Rīgu vai Latviju galīgi neparāda - mikro fragments no jūras, no dzelzceļa tilta, VEF un tikai zinātājs zina, kas tas varētu būt. Pārsvarā caļis un mašīna ar uguņiem. Lai izdodas!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl