Tallinas Mūzikas nedēļas biļetes jau pārdošanā

Komentāri
Tallinas Mūzikas nedēļas biļetes jau pārdošanā
Publicitātes foto

Pārdošanā pieejamas caurlaides uz septīto Tallinas Mūzikas nedēļu (Tallinn Music Week), kas norisināsies no 2015. gada 25. līdz 29. martam. Mākslinieku pieteikumi tiks pieņemti līdz 8. decembrim, savukārt detalizēta programma tiks izziņota februāra sākumā.

Tallinas Mūzikas nedēļa (TMN) ir viens no lielākajiem Baltijas un Ziemeļvalstu iekštelpu festivāliem, kā arī mūzikas industrijas konference, kas Igaunijas galvaspilsētā Tallinā vienkopus pulcē ap 20 000 apmeklētāju un vairāk nekā 200 starptautisku un vietējo izpildītāju. TMN triju dienu garumā piedāvā iespaidīgu mūzikas žanru dažādību – no metāla līdz popmūzikai, no klasiskās līdz pat deju mūzikai, no jauniem talantiem līdz labi pazīstamiem un mīlētiem māksliniekiem. Festivāla programma tiek veidota, plašai mūzikas ekspertu komandai rūpīgi izvērtējot visu mākslinieku pieteikumus, kas šogad tiks pieņemti līdz 8. decembrim.

Tallinas Mūzikas nedēļas misija ir attīstīt un nostiprināt vietējās mūzikas industrijas starptautisko attīstību, kā arī izcelt Tallinu un Igauniju kopumā kā aizraujošu kultūras tūrisma galamērķi. Britu laikraksti The Guardian un The Observer iekļāvuši Tallinas Mūzikas nedēļu savā ziemas brīvdienu festivālu topa pieciniekā.

TMN apakšprogrammas – City Stage, TMN Talks un TMN Tastes – piedāvā iepazīt stilīgākās Tallinas vietas un apmeklēt bezmaksas pop-up koncertus, pub-quiz aktivitātes un gastronomiskus notikumus.

TMN festivāla caurlaide nodrošina pieeju visām TMN koncertu norises vietām 26., 27. un 28. martā. Festivāla caurlaide tāpat piemēro atlaidi visos TMN Tastes restorānos no 25. līdz 29. martam.

No februāra vidus TMN festivāla caurlaides cena pieaugs līdz 45 eiro un festivāla nedēļā – līdz 55 eiro. Patlaban trīs dienu caurlaide maksā 35 eiro.

TMN mākslinieku pieteikumi tiks pieņemti līdz pirmdienai, 8. decembrim. Papildu informācija: tmw.ee

Tallinas Mūzikas nedēļa 2014 skaitļos:

  • 34 skatuves;
  • 227 mākslinieki no
  • 21 valsts, ieskaitot 149 igauņu māksliniekus;
  • 22 858 festivāla apmeklētāji;
  • 813 konferenču delegāti;
  • 307 Igaunijas pārstāvji, 506 ārzemju delegāti;
  • 74 694 unikālie mājaslapas skatījumi no 124 valstīm.
Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl