Svifta un Heriss gāž no troņa Bejonsi un Jay Z

Komentāri
Svifta un Heriss gāž no troņa Bejonsi un Jay Z
Foto: LETA

Amerikāņu dziedātāja Teilora Svifta un skotu dīdžejs Kalvins Heriss atzīti par visvairāk pelnošo pāri, aprēķinājis biznesa žurnāls Forbes. Tādējādi viņi apsteiguši dziedātāju Bejonsi (Beyonce) un reperi Jay Z.

24 gadus vecā Svifta un 31 gadu vecais Heriss pēdējo 12 mēnešu laikā nopelnījuši 146 miljonus ASV dolāru (130 milj. eiro), apsteidzot Bejonsi un Jay Z, kuru pēdējā gada ieņēmumi tiek lēsti 110,5 milj. dolāru (98,6 milj. eiro), bet saraksta trešo vietu ieņēmuši kantrīdziedātāji Bleiks Šeltons un Miranda Lamberte ar 57 milj. ASV dolāru (51 milj. eiro).

Svifta, kura pirms pusgada sacēla vētru mūzikas industrijā, no mūzikas straumēšanas vietnes Spotify izņemot visu savu albumu katalogu, ceturtdien apstiprināja, ka viņas jaunākais albums 1989 būs pieejams straumēšanas servisā Apple Music.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl