Sūzana Boila vēlas bērnu

Komentāri
Sūzana Boila vēlas bērnu
Foto: Reuters/ Scanpix

Skotu dziedātāja Sūzana Boila (Susan Boyle) 53 gadu vecumā plāno kļūt par māmiņu, mazuli adoptējot, vēsta izklaides ziņu portāls Wenn.

Boila, kura guva pasaules slavu ar uzstāšanos talantu šovā Britain’s Got Talent, atklāj, ka vienmēr ilgojusies pēc ģimenes un bērniem. Nu dziedātāja spērusi soli mērķa virzienā un uzsākusi adopcijas procesu.

“Manī ir tik daudz mīlestības, ko dāvāt. Es vēlos adoptēt bērniņu, kuram nekā daudz nav, kuram es patiešām varētu ko dot. Jau gadu esmu par to domājusi. Patiesi mīlu bērnus. Es vienmēr esmu viņus vēlējusies, bet man nav varējis bērnu būt,” dziedātāja atklāja britu laikrakstam Sunday Mirror.

Boila cera, ka viņas vecums un ģimenes statuss (viņa nav precējusies un dzīvo viena) nebūs šķērslis bērna adopcijai, piebilstot, ka cilvēki gan šo viņas apņemšanos nevērtē nopietni, bet domā, ka viņa ķircinās. “Tad jau redzēsim!” teic apņēmīgā Boila.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl