Stila eksperti šausmās par Latvijas politiķu frizūrām

Komentāri

Modes mākslinieks Dāvids un lietišķās etiķetes pārzinātāja Gunta Krasta vērtē Solvitas Āboltiņas, Janīnas Kursītes, Baibas Rozentāles un Ingunas Sudrabas frizieru veikumu.

Dāvids atceras, ka vienubrīd S. Āboltiņas matu tonis bijis brūnāks un visai labi izskatījies. ”Bet tā forma, tur pat nav griezuma. Tā sasuka, sakasījums, salakojums ir atbaidošs,” vērtē modes eksperts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdz ar jauno sasaukumu Solvitai Āboltiņai uzradusies konkurente. Vēl ekstrēmāku matu krāsu nēsā deputāte Janīna Kursīte, kura matus spilgti sarkanā tonī krāso jau septiņus gadus.

”Lietišķajā pasaulē šāda krāsa nav pieņemama,” atzīst etiķetes speciāliste, tikmēr Dāvids paslavē J. Kursītes perfekto matu griezumu.

Uzmanību piesaistoša ilgu laiku bija Baibas Rozentāles kuplā frizūra. ”Kolorīta sieviete, bet frizieri vajadzētu nogalināt, arestēt,” skarbs ir Dāvids.

Gadiem ejot, mainījusies arī Ingunas Sudrabas frizūra.

”Labi, ka nogrieza tos garos matus, jo meitenīgas frizūras tomēr ar laiku nedrīkst nēsāt,” I. Sudrabas matu sakārtojumu vērtē Dāvids.

”Lietišķajā pasaule sievietēm jāatsedz piere, lai mēs redzam, ka ir intelekts, prāts,” skaidro G. Krasta.

Runājot par matu garumu un sakārtojumu, jāuzmanās arī vīriešiem. Ekspertu kritiku izpelnījies Saeimas jaunpienācējs Valdis Skujiņš un bārdu un ūsu nēsātāji.

Vairāk skaties videosižetā!

Lasi vēl