Star FM komanda ēterā sveic Māri Grigali ar ģimenes pieaugumu

Komentāri

Šorīt savu otro dēliņu pasaulē sagaidījis LNT laika ziņu vadītājs, radio Star FM ētera balss Māris Grigalis. Priecīgo vēsti nav laiduši garām viņa kolēģi radio Star FM rīta raidījumā Zoopastā.

“Mums šodien radio Star FM studijā ir īpašs noskaņojums – īsā laika periodā esam piedzīvojuši ko skaistu, kas ir liels notikums katra cilvēka dzīvē. Par to ir parūpējušies mūsu kolēģi. Pavisam nesen priecājāmies par to, ka Maija ir kļuvusi par māmiņu otrreiz – burvīgai meitiņai Lindai, nu varam priecāties par kolēģi Māri Grigali,” no Star FM studijas ziņoja Jānis Romanovskis. “Pulksten 8:10 no rīta pasaulē ir nācis īsts kārtīgs Grigalis – rakstīja Māris.”

“Sūtam sirsnīgus sveicienus gan Mārim, gan Māra sievai Zanei,” sveica Baiba Sipeniece-Gavare, sveicienam pievienojot arī dzejas rindas.

Tiesa gan, jau pēc desmitiem Māris bija atpakaļ studijā. “Ar to mēs, Star FM komanda izceļamies – darbu nekavējam!” – nosmēja Baiba un Jānis.

Video

Foto

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl