Sprūdža dienesta romāns noslēdzies ar kāzām

Komentāri
Sprūdža dienesta romāns noslēdzies ar kāzām
Foto: Ieva Lūka, LETA

Gada izskaņā, 27. decembrī, gredzenus mija bijušais vides un reģionālās attīstības ministrs, tagad uzņēmējs Edmunds Sprūdžs (34) un kādreizējā ministra Biroja vadītāja Kristīna Pelša (38), raksta žurnāls Privātā Dzīve. Jaunā sieva pieņēmusi vīra uzvārdu.

Kāzu diena starp Ziemassvētkiem un Jau gadu bijusi īpaša un ļoti skaista, pāris atklāj Privātajai Dzīvei. Gan laulību ceremonija, gan svinības notika Raiskuma muižā, kur pulcējās gandrīz simt lūgto viesu, bet par mūziku gādāja grupa Flame&Rolltones, kurā spēlē Edmunda brālis Valters Sprūdžs. ”Dejas nerima līdz pat rītam,” atklāj jaunā sieva.

Kopš pagājušā gada abi ir cēsinieki. Tur top un pavasarī durvis vērs ģimenes atpūtas, izglītības un radošās izcilības centrs Mazā Brīnumzeme – abu kopprojekts – cilvēku rokām radīta un izveidota reāla minipasaule mērogā 1:87. ”Tajā viss notiek kā dzīvē. Ir pilsētas un lauki, brauc automašīnas un vilcieni, dienu nomaina nakts, aug koki, puķes, zāle, ganās lopi, un savās ikdienas gaitās dodas cilvēki. Brīnumzemes ielās ir arī sastrēgumi, satiksmi regulē luksofori, vilcieni kursē pēc saraksta,” ieceri klāsta Kristīna.

Edmunds un Kristīna satikās 2011. gadā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā Edmunda ministrēšanas laikā, kad Kristīne tur sāka strādāt par viņa biroja vadītāju. Kā raksta Privātā Dzīve, tobrīd Edmunds Sprūdžs bija precējies ar Inesi Sprūdžu, un pāris gaidīja pasaulē abu pirmdzimtās. Dvīnītes Šarlote un Henriete piedzima 2010. gada 10. janvārī, bet tajā pašā gadā pāra laulība tika šķirta.

Arī Kristīnai šī nav pirmā laulība. Kristīne iepriekš bija precējusies ar Andri Pelšu, kurš bijis eksprezidenta Valda Zatlera ārlietu padomnieks, līdz 2012. gadam viņš pildīja Valsts prezidenta Andra Bērziņa ārlietu padomnieka pienākumus.

Lasi vēl