Komentāri

Ir ļoti būtisks iemesls tam, kāpēc labi zināmais aktieris Kevins Speisijs (Kevin Spacey) piekritis sadarbībai ar “Netflix”. Viņš, filmējoties seriālā “House of Cards”, ko cita starpā demonstrē arī mūsu telekanāls LNT, pelnījis 500 tūkstošus ASV dolāru par vienu sēriju.

“TV Guide” ziņo, ka samaksā Speisijam iekļautas producēšanas izmaksas un daļa no seriāla gūtās peļņas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Seriāla “House of Cards” otrajā sezonā ir 13 epizodes. Tas nozīmē, ka šajā sezonā Speisijs ienākumos saņēmis 6,5 miljonus ASV dolāru.

Līdz ar šādiem ienākumiem Speisijs iekarojis vietu star pelnošākajiem aktieriem, kas par vienu sēriju nopelna vismaz pus miljonu ASV dolāru. Šajā sarakstā ierindojas arī Marks Harmons (Mark Harmon) no seriāla “NCIS” ar 525 tūkstošiem dolāru, Jons Kraiers (Jon Cryer) un Aštons Kačers (Ashton Kutcher) no “Two and a Half Men” ar 650 tūkstošiem dolāru, kā arī galvenie seriāla “The Big Bang Theory” aktieri, kas par vienu sēriju saņēma miljons ASV dolāru.

Seriālā “House of Cards” Speisijs spēlē nežēlīgo Frenku Andervudu (Frank Underwood), kurš ar dažādiem paņēmieniem cenšas nonākt Baltā nama elites augšgalā.

“House of Cards” izpelnījies “Emmy” atzinību, tostarp augsto novērtēts abu galveno aktieru – Speisija un Robinas Raitas (Robin Wright) – darbs.
Seriāla “House of Cards” 3. sezonu “Netflix” gatavojas raidīt 2015. gadā.

Šeit arī epizode no lielu popularitāti ieguvušā seriāla:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl