Komentāri
Spectre būs dārgākā Džeimsa Bonda sērijas filma
Daniels Kreigs iepriekšējā Džeimsa Bonda filmā. Publicitātes foto

Gaidāmā kinolente Spectre būs līdz šim dārgākā Džeimsa Bonda franšīzes filma, vēsta kinoindustrijas žurnāls The Hollywood Reporter.

Raidorganizācijas CNN rīcībā nonākusi producentu kompānijas MGM prezidenta Džonatana Glikmana novembrī sūtītā e-pasta vēstule, ka filmas budžets esot lielāks par 300 miljoniem ASV dolāru (242 miljoniem eiro).

Filmu izplatīs kompānija Sony Pictures.

Tas krietni pārsniedz iepriekšējās sērijas filmas Skyfall (Operācija Skyfall) budžetu – 210 miljonus dolāru (170 miljonus eiro) pirms nodokļu atlaidēm.

“Mēs saprotam, ka filmā vajag turpināt dažās iepriekšējās kinolentēs iesākto, turklāt skatītājiem ir radušās gaidas, kuras mums jāpiepilda. Neskatoties uz to, mums vajag atrast veidu, kā samazināt izmaksas. Tas nenozīmē, ka mēs žēlosim naudu,” piebilst Glikmans.

MGM prezidents ierosinājis vairākus taupības pasākumus, piemēram, nakts ainas filmēšanu Londonā, nevis Romā, cīņas ainā vilcienā izmantot mazāku vagonu skaitu un atteikties no mākslīgi izveidotas lietusgāzes noslēguma ainā.

Taču producente barbara Brokoli atbildes vēstulē kategoriski atteikusies samazināt vagonu skaitu, kā arī norādījusi, ka “Lielbritānijā nevar atrast tādu kapsētu vai villu”.

Kā jau ziņots, kinostudija Sony piedzīvoja vērienīgu hakeru uzbrukumu, kā rezultātā tika publicēti privātas e-pasta sarakstes un sensitīvi dati par aptuveni 47 000 bijušo un esošo darbinieku.

Kinolentes Spectre uzņemšana sākās pirmdien britu kinostudijā Pinewood Studios.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl