Komentāri
Šovakar “God Is An Astronaut” Melnajā Piektdienā

Šovakar klubā “Melnā piektdiena” savu otro koncertu Latvijā sniegs īru postroka apvienība “God Is An Astronaut”, aģentūru LETA informēja koncerta organizatoru pārstāvis Edgars Āboliņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apvienību “God Is An Astronaut” 2002.gadā izveidoja dvīņubrāļi Niels un Torstens Kinsellas. Lai gan sākumā grupa nebija iecerēta kā dzīvās mūzikas projekts, kopš 2008.gada “God Is An Astronaut” aktīvi koncertē visā Eiropā. Grupas jaunākais albums “Origins” iznācis 2013.gada 16.septembrī un ir arī mūzikas kritiķu atzinīgi novērtēts.

Āboliņš stāstīja, ka iepriekš “God Is An Astronaut” Latvijā viesojās 2012.gada nogalē Ģertrūdes ielas teātrī, kur grupa sniedza izpārdotu koncertu, tādēļ šoreiz ir domāts par lielākām, koncertam piemērotākām telpām.

Klubs “Melnā piektdiena” atrodas Brīvības ielā 193c.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl