Šonedēļ Rīgā viesosies ģitārists Džonatans Kreisbergs

Komentāri
Šonedēļ Rīgā viesosies ģitārists Džonatans Kreisbergs
Publicitātes foto

17. oktobrī savas Eiropas tūres laikā ar koncertu un meistarklasi Rīgā viesosies amerikāņu džeza ģitārists Džonatans Kreisbergs. Koncerta norises vieta – koncertzāle “Rīga”, Latvijas Zinātņu akadēmijā.

Amerikāņu ģitārists un komponists Džonatans Kreisbergs (Jonathan Kreisberg) ar savu nemitīgo mainību jau kopš deviņdesmitajiem gadiem spilgti sevi piesaka uz mūsdienu džeza, roka, svinga un improvizācijas mūzikas skatuves. Studējis džeza programmā Maiami Universitātē, bijis universitātes “Concert Jazz Band” sastāvā, kā jauns ģitārspēles talants pievērsis žurnālu “Guitar Player” un “DownBeat” uzmanību, uzstājies kopā ar tādiem mūziķiem kā Džo Hendersons, Maikls Brekers un Reds Rodnijs un dažādos džeza un rokmūzikas projektos. Muzicējis leģendārā hamondista Lonija Smita (Lonnie Smith) trio sastāvā, kā arī izdevis deviņus albumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Koncerta apmeklētājiem Rīgā būs iespēja dzirdēt skaņdarbus no Kreisberga jaunākā albuma “Wave Upon Wave”, kas klajā nāks tikai novembrī. Džonatans atzīst, ka viņam būs ļoti interesanti uzzināt, kāda publika viņu sagaida Latvijā. Viņš arī piebilst, ka publikai koncertā nevajadzētu justies tā, it kā viņi atrastos klasiskās mūzikas koncertā; cilvēki, ja viņi to vēlas, pilnīgi noteikti drīkst šai mūzikai aktīvi just līdzi.

Koncertā Rīgā Kreisbergs uzstāsies kvartetā – kopā ar saksofonistu Vilu Vinsonu (Will Vinson), basistu Riku Rosato (Rick Rosato) un bundzinieku Kolinu Stranahanu (Colin Stranahan), kā arī pasniegs meistarklasi ģitāristiem un interesentiem. Mūziķis akcentē, ka meistarklases norise būs atkarīga no apmeklētāju zināšanu līmeņa, Džonatans vēlas pievērst jauno mūziķu uzmanību tam, cik svarīgi ir attīstīt ģitārspēles pamatus.

Biļetes nopērkamas visās “Biļešu servisa” kasēs un internetā bilesuserviss.lv.

Lasi vēl