Šonedēļ iznāks ”Pienvedēju” jaunais albums

Komentāri
Šonedēļ iznāks ”Pienvedēju” jaunais albums
Publicitātes foto

”Pienvedēja piedzīvojumu” 20 gadu jubilejas koncerta dienā 3. oktobrī klajā nāks grupas dubultalbums ”Tā mēs dzīvojam” .

Dubultalbuma pirmajā diskā iekļautas grupas jaunās dziesmas, kā arī video versijas divām no tām. Otrajā diskā dzirdamas desmit slavenākās ”Pienvedēju” agrāko gadu dziesmas akustiskā izpildījumā, vēsta “I Love You Records” pārstāve Dace Volfa.

Pirmais disks tapis ”Sound Division” un ”Mute” studijās skaņu inženiera Gata Zaķa vadībā. Akustiskā diska ieraksts veikts ”Mint” studijā ar skaņu inženieri Tāli Timrotu un viesmūziķiem Aigaru Voitišķi (akustiskā ģitāra) un Mārtiņu Zilbertu (klavieres). Video filmēti ”dzīvajā” izpildījumā ”Pienvedēju” dzimtās pilsētas Sabiles kultūras namā. Dubultalbumu izdod mūzikas apgāds ”I Love You Records”.

3. oktobrī ”Pienvedēja piedzīvojumu” jubilejas koncerta apmeklētājiem būs īpaša iespēja pirmajiem iegādāties albumu, pie tam – ar grupas dalībnieku autogrāfiem. No 4. oktobra meklējiet albuma fiziskās kopijas labākajos mūzikas veikalos un ”I Love You Records” interneta veikalā, bet digitāli – iTunes, Amazon, Spotify, Deezer u.c. populārākajos servisos!

Pēdējās biļetes uz ”Pienvedēja piedzīvojumu” 20 gadu jubilejas koncertu, kas notiks 3. oktobrī ”Palladium Riga”, var nopirkt ”Biļešu serviss” tirdzniecības vietās. Vēl šodien biļešu cena ir 15 eiro. Koncerta dienā biļetes maksās 20 eiro.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl