Šomase pamatīgi vīlusies Eirovīzijas žūrijā

7 komentāri
Šomase pamatīgi vīlusies Eirovīzijas žūrijā
Foto: F64

Dziedātāja Liene Šomase svētdienas, 7. februāra, vakarā Eirovīzijas nacionālās atlases pirmā pusfināla norisei un žūrijas vērtējumam veltījusi kritiskus vārdus. Pēc viņas domām, tādi kā Justs, kurš iemantoja lielākās skatītāju un žūrijas simpātijas, ir pilna pasaule.

”Latvijai vajag spēcīgu pārstāvi. Ja man vaicātu kuru? PAULA DUKURE!!! Balsojam NR. 1,” vēstīja Šomases pirmais ieraksts mikroblogošanas vietnē Twitter.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bez uzmanības nepalika arī pasākuma norises tehniskā puse.

”Kur vēl tālāk???? Kā var ielikt cilvēkus žūrijā,kas vēl paši nesaprot,ko īsti vajag sūtīt??? Tikai sevi reklamē?Kas NOTIEK Latvijā???” manāmi iesilusi ir Šomase.

Šomase vairākkārt norāda, ka uz vietu Eirovīzijas nacionālās atlases finālā vajadzētu pretendēt Paulai Dukurei.

”Mīļie latvieši! Tāds kāds ir Justs….tādi ir pilna pasaule! Sekojiet, par ko balsojat! Bet dziesma ir laba. Kas notiek Latvijas mūzikā?” dziedātāja velta kritiskus vārdus pirmā pusfināla skatītāju un žūrijas favorītam.

”Šogad esmu vīlusies #ltvsupernova žūrijā. Lieciet akcentu uz tiem,kas var pārliecinoši sevi prezentēt! #enerğētika Blatu sistēma?Ha,” tvītu birumu svētdienas vakarā noslēdz Šomase.

Tikmēr atbildi parādā nepaliek konkursa Supernova žūrijas loceklis dziedātājs Intars Busulis:

Paula Dukure Eirovīzijas nacionālās atlases finālā neiekļuva.

Jau ziņots, ka Eirovīzijas finālā iekļuvis Justs ar dziesmu Heartbeat, Catalepsia ar dziesmu Damnation, Ivo Grīsniņš-Grīšlis ar dziesmu We Are The Light un Martas Grigales dziesma Choices.

Pirmajā priekšatlasē piedalījās arī ElektroFolk, Rūta Dūduma, Sabīne Berezina, Edvards Grieze, Samanta Tīna.

Foto: Eirovīzijas pirmā atlase un aizkulises

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl