Komentāri

”Pastāstīšu par vienu traku lietu, ko vakar izdarīju,” pirmdien savus draugus sociālajā tīklā Facebook uzrunā skandalozais kailfoto meistars un seksa šova vadītājs Aleksandrs Sokolovs.

”Pēdējos gados cilvēku dvēseles mani pievelk daudz vairāk nekā ķermenis. Tāpēc man bieži sanāk ar modeli runāt ilgāk nekā viņu fotografēt. Nav brīnums, ka es diezgan labi orientējos sieviešu problēmās un dzīves niansēs. Man patīk eksperimentēt. Ne tikai seksuāli, bet vispār. Esmu pētnieks no dabas. Tas man ir no bērnības. Tāpēc parasts sekss seksa pēc mani vispār neinteresē,” atklāj Sokolovs. ”Un vēl, es jūtos stiprs, kad izeju ārpus savas komforta zonas. Tā ir fantastiska sajūta, kad tev sanāk izdarīt ko tādu, ko citi nedara un kas ir grūti un nepatīkami.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Manas klientes vienmēr nāk uz fotosesiju diezgan sakoptas. Visas vietiņas viņām ir gludas un bez liekiem matiņiem. Nezinu, tas ir stereotips vai tā ir patiesība, bet sievietes uzskata, ka tur ādai jābūt bez apmatojuma. Man personīgi grūti spriest – patīk gan tā, gan tā. Dažreiz pat liekas uzbudinoši, kad tur kaut kas aug,” savā gaumē dalās kailfoto meistars.

”Sievietes man bieži stāsta, cik tas ir mokoši un nepatīkami – bikini vaksācija. Es vienmēr saprotoši māju ar galvu, bet īstenībā man par to nekādas saprašanas nebija. Līdz vakardienai… Man ļoti sagribējās sajust visu to emociju spektru, ko jūt meitenes vaksācijas laikā. Tā es piekritu visa ķermeņa vaksācijai.”

”Bāc! Es negaidīju, ka tas būs TĀ!!! Esmu spēcīgs un izturīgs, bet tās sāpes ir drausmīgas! Pretīgi un ilgi. Tas notiek tā – ar ierīci, kas izskatās pēc ziepju trauka, uz nelielu ādas segmentu uzklāj vasku, kas izskatās kā lipīga līme. Tad virsū līmē speciālu baltu salvetīti, apmēram pieci reiz divdesmit pieci centimetri lielu, un tad ar asu kustību rauj to nost,” procesa būtību izklāsta Sokolovs.

”Kad tā izdara vienreiz, tas ir diezgan izturami, kaut asaras automātiski parādās acīs. Bet trakākais, ka tā eksekūcija ilgst vairākas stundas. Tā ir elle. Man vajadzēja ļoti saspridzināt savu gribasspēku – katru minūti man gribējās visu pārtraukt un izskriet ārā. Es dziļi elpoju, taisīju visādas grimases, līdz krampim saspridzināju muskuļus, bet nekas nelīdzēja. Sāpes bija neizturamas.”

”Es mierināju sevi ar to, ka es to daru pirmo un pēdējo reizi. Bet sievietes to dara regulāri un āda viņām ir daudz plānāka,” šausmās prāto TV seja.

”Tas viss notika nevis salonā, bet pie manis mājās. Kad es sapratu, ka jau pilnīgi esmu izbaudījis visas vaksācijas emocijas, es izmantoju aizliegto paņēmienu – apēdu trīs tabletes stipro miegazāļu. Parasti, lai aizmigtu, es lietoju pusīti no vienas. Vaksacija turpinājās, bet sāpes nesamazinājās. Tikai galva mazliet reiba. Ķermenis bija jau novaksēts – palika tikai bikini zona. Es riskēju un apēdu vēl sešas tabletes. Tas mani gandrīz ”izrubīja”. Es nevarēju pakustēties – gulēju kā maiss, rokas un kājas neklausīja. Viss bija miglā. Nevarēju parunāt, bet biju pie samaņas – visu redzēju un jutu,” atceras fotogrāfs.

”Nebija nekādu halucināciju vai sapņu. Es skaidri redzēju sev apkārt sievietes melnos lateksa tērpos, un skaidri redzēju, ka esmu piesiets pie operāciju galda. Spilgta gaisma. Vienai no sievietēm rokās ir gludeklis, kas tuvojas manai bikini zonai. Un tad es sajutu SĀPES.”

”Pamodos es tikai no rīta un savā gultā. Āda bija ļoti jutīga. Gribēju piecelties augšā, bet pamanīju, ka blakus guļ meitene, kas taisīja man šo procedūru. Ko viņa sev atļaujas?! Kaut meitene bija ļoti OK. Pilnīgi manā gaumē. Bet es galīgi neticēju, ka man ar viņu kaut kas varēja būt. Nometu segu no sevis un ieraudzīju, ka esmu gluds kā zutis. Ķermenis vēl bija apstrādāts ar kaut kādu eļļu. Viņa mani masēja? Mazliet novilku segu no viņas, ieraudzīju, ka viņa arī ir kaila. Nu nē… Nevar būt. Ar vīrieti miegā nekas slikts nevar notikt, mierināju es sevi. Bet nu visādam gadījumam es nobučoju meiteni uz pieres un aizgāju taisīt viņai brokastis,” atceras Sokolovs. ”Ārā spīd maiga vasaras saulīte, čivina putniņi, un es smaidu. Varbūt tā vaksācija arī nav tik slikta lieta.”

FOTO

VIDEO Sokolovs ciemojas pie Kiviča

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl