Sokolovam ķibele ar iereibušām un kašķīgām modelēm

Komentāri
Sokolovam ķibele ar iereibušām un kašķīgām modelēm
Foto: Facebook.com/aleksandrs.sokolovs

Pagājušajā nedēļā populārais kailfoto meistars Aleksandrs Sokolovs iekūlās kārtējās nedienās ar kādām modelēm draudzenēm, kuras bija pie viņa ieradušās iereibušas.

”Šodien divas jautras dāmītes bija atnākušas fotografēties. Tik smieklīgas. Teica: ”Aleksandr, mēs tā uztraucamies, tā uztraucamies! Visu nakti neesam gulējušas, domājām, kā mēs fotografēsimies! Mēs taču nezinām, kā pozēt! Bet tu varēsi pats ar rokām mūs salikt pareizajās pozās!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kādas desmit reizes viņas to atkārtoja un lika akcentu uz to, ka man obligāti būs manuāli viņas jāsaliek pareizās pozīcijās. Īpaši mani tas neizbrīnīja, jo līdzi meitenēm bija vīniņš un jau pusi pudeles viņas bija piebeigušas.

Kad pirmajai meitenei “meikaps” bija gatavs, viņa uzkāpa uz gultas instalācijas, kur notiek fotografēšana, un teatrāli pateica: ”Aleksandr! Saliec mani!” Atbildēju, ka tā dara fotogrāfi, kuriem ir neliels vārdu krājums. Es mierīgi varu mutiski izskaidrot pozīciju. Kliente mazliet apvainojās. Bet īstenībā man bija aukstas rokas, un viņas āda bija sasmērēta ar eļļu. Negribēju pēc tam “fočiku” aiztikt.

Tā kā meitenes tik uzstājīgi gribēja, lai es viņas “koriģētu”, manī ieslēdzās velniņš, un es speciāli tikai ar vārdiem visu stāstīju. Vīna pudele, ko viņas izdzēra, laikam iedeva dāmām lielu drosmes devu, viņas speciāli tēloja, ka it kā nesaprotot, kā pareizi pozēt.

Otra meitene nebija tik aktīva un īpaši neprasīja uzmanību – tāpēc es pāris reizes pabīdīju viņai kāju ar savu roku. Pirmā meitene ieraudzīja un sadusmojās: ”Melis! Es tev vienkārši nepatīku! Tāpēc tu negribi man pieskarties!” viņa dusmīgi kliedza. Man pat nebija, ko atbildēt. Stāvēju ar stulbu smaidu.

Tagad man šķiet, ka nevajadzēja man atcelt to noteikumu, ka nedrīkst ņemt alkoholu uz fotosesiju.

FOTO: Aleksandrs Sokolovs darbos un ikdienā

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl