Sofija Lorēna izdod memuārus un atklāj izstādi

Komentāri
Sofija Lorēna izdod memuārus un atklāj izstādi
Foto: Reuters/ Scanpix

Itāļu kino leģenda Sofija Lorēna par godu 80 gadu jubilejai izdevusi atmiņu grāmatu ”Vakar, šodien, rīt – mana dzīve” (”Yesterday, Today and Tomorrow – My Life”) un Meksikā atklājusi personīgo lietu izstādi

300 lappušu biezajā grāmatā aktrise apkopojusi fotogrāfijas, vēstules un piezīmes no profesiolājām attiecībām ar Keriju Grantu, Frenku Sinatru, Odriju Hepbernu un Ričardu Bartonu, kā arī ciešu līdzgaitnieku un dvēseles draugu aktieri Marčello Mastrojāni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apaļajai jubilejai par godu aktrise ceturtdien Meksikā atklāja personīgo izstādi, kurā apskatāmas viņas greznās kleitas, zīda rokassomiņas un iegūtā “Oskara” balva, kas ir aktrises mīļākais izstādītais priekšmets.

Apmeklētājiem izstāde tiks atvērta 22. septembrī. Tajā apskatāmi filmu scenāriji un fragmenti no Lorēnas romantiskajām ainām ar tādiem aktieriem kā Marčello Mastrojāni, Keriju Grāntu un Marlonu Brando.

Lorēna kinokarjeru uzsāka 14 gadu vecumā. 80. dzimšanas dienu aktrise svinēs 20. septembrī.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl