Slipknot izdod Ziemassvētku džemperu kolekciju

Komentāri
Slipknot izdod Ziemassvētku džemperu kolekciju
Foto: John Goodridge, Flickr.com

Sekojot grupu Slayer un Metallica piemēram, amerikāņu metāla grupa Slipknot laidusi klajā Ziemassvētku džemperu kolekciju, raksta mūzikas portāls NME.

Adītie džemperi ar Slipknot simboliku nopērkami grupas oficiālajā mājaslapā, to cena ir, sākot no 60 ASV dolāriem.

Grupas fani sociālās saziņas tīklos jau priecīgi publicē fotogrāfijas ar jaunajiem garderobes papildinājumiem.

Grupa Slipknot nav pirmā, kas pievērsusies šādai Ziemassvētku akcijai. Starp grupām, kas savulaik izdevušas Ziemassvētku džemperu kolekcijas, ir Foo Fighters, Slayer, Queens of the Stone Age, Wu Tang Clan, Metallica un Death From Above 1979.

Smagās mūzikas apvienība Slipknot nesen izdevusi albumu .5: The Gray Chapter. Nākamā gada sākumā tā kopā ar grupu Korn dosies Lielbritānijas koncertturnejā, kā arī uzstāsies Download festivālā Lesteršīrā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl