Slaveni aktieri izmēģina roku Grimmu pasaku ekrāna versijā

Komentāri
Slaveni aktieri izmēģina roku Grimmu pasaku ekrāna versijā
Merila Strīpa raganas lomā filmā Into the Woods. Publicitātes foto

Pasaules pirmizrādi Ņujorkā piedzīvojusi īpaša pasaku filma, kas apvieno ne tikai vairākas pasakas vienā, bet pulcējusi arī daudzus slavenus aktierus. Filmā Into the Woods piedalījušās tādas pasaules zvaigznes kā Merila Strīpa, Džonijs Deps un Emīlija Blanta.

Kinorežisora Roba Maršala jaunākais veikums ir 1987. gada Brodvejas mūzikla adaptācija uz lielā ekrāna. Tajā tiek apvienotas vairākas brāļu Grimmu pasakas. Filmas sižets koncentrējas ap maiznieku un viņa sievu, kuriem ļaunā ragana uzsūtījusi lāstu, un tādēļ viņiem nav bērnu. Lai noņemtu lāstu, abi dodas mežā, ceļā satiekot daudziem labi zināmus pasaku varoņus – Pelnrušķīti, Sarkangalvīti un citus.

Slavenais Karību jūras pirāts Džonijs Deps filmā izmēģina sevi vilka lomā, bet Merila Strīpa atveido raganu. Galvenās, Pelnrušķītes, lomas atveidošanā iejutusies Anna Kendrika.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl