Komentāri
Slavenākās dziedošās dvīņumāsas iepriecina ar jaunu dziesmu
Publicitātes foto

Duets Dvines jeb Anastasija un Katrīne Drozdovičas klausītāju vērtējumam nodod otro singlu Dancefloor no drīzumā gaidāmā minialbuma, informē dueta menedžere Rūta Doveika.

Dziesma stāsta par pareizās izvēles pieņemšanu – priecīga un aktīva dzīvesveida izvēle pāri pārdzīvojumiem un stresam. “Tās ir atziņas no mūsu pašu personīgās pieredzes, kas vienkāršā formā mēģinātas ielikt dziesmas vārdos. Priecājamies atkal sadarboties ar Makree, un šī dziesma, mūsuprāt, lieliski atbilst optimistiskajam pavasara noskaņojumam,” saka Dvines.

Dancefloor tapis, dvīņumāsām sadarbojoties ar DJ un mūzikas producentu Makree. Dziesma radīta pop/house žanrā, un tās mūzikas un vārdu autores ir Dvines.

Foto

Video

Dvines ir dvīņumāsu duets, kas zināms, pateicoties savām oriģināldziesmām, dalībai TV šovos, kā arī sadarbībai ar vairākiem deju mūzikas producentiem.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl