Komentāri

Tiso kundzes Vaska figūru muzejs apliecinājis, ka seko līdzi laikmeta garam. Pirmoreiz tā eksponātu vidū nonākusi slavenība, kura atpazīstamību iemantojusi interneta vietnē Youtube.

Tiso kundzes muzejā Ņujorkā izvietotas karalisko ģimeņu pārstāvju, Holivudas aktieru, pasaulslavenu mūziķu, ietekmīgu politiķu un izcilu sportistu vaska figūras. Tagad tiem pievienojusies arī pirmā interneta slavenība Dženna Mārblsa, kuras kanālam vietnē Youtube ir vairāk nekā 15 miljoni sekotāju. Viņas vaska figūra paceltā rokā tur viedtālruni, it kā uzņemot “selfiju”.

Džennas pirmais video nāca klajā pirms pieciem gadiem, tā nosaukums – ”Kā likt cilvēkiem domāt, ka tu esi izskatīga”. Jau pirmajā nedēļā kopš ievietošanas Youtube tam bija vairāk nekā 5 miljoni skatījumu. Savukārt video ar nosaukumu ”Kā izvairīties no sarunas ar cilvēkiem, ar kuriem tu negribi runāt” pat tika pieminēts laikrakstā The New York Times. Papildu publicitāte tam nodrošināja vairāk nekā 34 miljonus skatījumu. Tomēr strauji iegūtā popularitāte un nauda nav mazinājusi 29 gadus vecās video-blogeres aktivitāti – viņa publicē jaunu video katru trešdienu vai ceturtdienu.

My friend Jenna doin Jenna stuff @nycwax A photo posted by Jenna Mourey/Marbles (@jennamarbles) on

FOTO: Dženna Mārblsa muzejā un dzīvē

VIDEO: kā pavisam nedaudz saerrot savu suni

Lasi vēl