Šlāgergrupas Apvedceļš un Baltie lāči ielūdz uz Valentīndienas koncertu

Komentāri
Šlāgergrupas Apvedceļš un Baltie lāči ielūdz uz Valentīndienas koncertu
Grupa Apvedceļš Latvijas mūzikas ierakstu Gada balvas 2011 apbalvošanas ceremonijā ar saņemto balvu kategorijā Labākais šlāgermūzikas albums par albumu Durvis uz vasaru. Foto: LETA

14. februārī ar īpaši Liepājas publikai gatavotu Valentīndienas koncertprogrammu No sirds, sirdij Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē viesosies populārās šlāgergrupas Apvedceļš un Baltie Lāči, informē Positive Energy Agency pārstāvis Jurģis Meženieks.

Valentīndienai veltītajā programmā tiks izpildītas tādas dziesmas kā Zemenes, Puika, Pirmais vasaras zieds, Pienenes, Gauja un abu grupu kopdziesma Mazais pasta balodītis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jautāts, kādas sajūtas raisa koncerta spēlēšana sēdošai publikai, grupas Apvedceļš basģitārists Armands Leimanis, atklāj: “Koncertu spēlēt ir patīkami, bet tā ir arī lielāka atbildība. Jākoncentrējas uz sēdošo publiku, kas, mūs vērojot, it kā liek atzīmes par to, kas notiek uz skatuves.”

”Darām to, kas patīk, un kā sanāk. Netēmējam uz kaut ko tādu, kas nebūtu mums pa spēkam. Ir jābūt vienkāršākiem, tad arī klausītājs novērtēs,” grupas popularitātes noslēpumu atklāj basģitārists.

Latgales šlāgermūzikas grupas Baltie lāči dziedātās dziesmas jau četrus gadus ir Latvijas Šlāgermūzikas aptaujas gada laureātes, mūziķi piedalījušies vairākās koncertprogrammās, septiņu darbības gadu laikā izdoti trīs albumi.

Biļetes uz Valentīndienas koncertu var iegādāties Biļešu paradīze kasēs visā Latvijā, kā arī Liepājas Olimpiskajā centrā un bilesuparadize.lv. Vairāk info par koncertu meklējiet positive-energy.lv!

Lasi vēl