Komentāri
Skutelis un Allens ”Baltijas Pērle” ieskaņas pasākumā
Publicitātes foto

Kinofestivāla “Baltijas pērle”, kas šogad svin 20 gadu jubileju, ieskaņas pasākums notiks 4. septembrī Kalnciema kvartālā, informē Una Meiberga.

Plkst. 19.00 pasākumu atklās improvizators Jānis Skutelis un ar viņu saistītas muzikālas apvienības – ”UMAY” un ”A pie mums Jelgavā”. Reizē priekšnesums būs ”Karaliskā improvizācijas teātra” jaunās sezonas atklāšana.

Plkst. 21.30 notiks dokumentālās filmas par režisoru Vudiju Allenu īpašais seanss. Vairāk par filmu: imdb.com/title/tt1895299/

Pasākuma apmeklētāji aicināti ierasties atpazīstamu kino varoņu tērpos, jo tā būs iespēja tikt pie festivāla ”Baltijas Pērle” kino biļetēm. Tērpus izvērtēs ”Baltijas Pērles” speciāli šim nolūkam izveidota žūrija.

Festivāls ”Baltijas Pērle” Rīgā notiks no 12. līdz 21. septembrim.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl