Komentāri
Skulte par savām izirušajām attiecībām: Varbūt mēs pat nebūsim draugi!
Foto: Toms Norde

Šova Dejo ar zvaigzni dalībniece un seriāla Viņas melo labāk Martas lomas atveidotāja atzina, ka brīvā laika viņai tikpat kā neesot, bet pēdejo laiku viņas privātās dzīves notikumi ikdienas gaitas neietekmējot.

No šova uzreiz uz seriāla filmēšanu

Spriežot pēc citu šova Dejo ar zvaigzni dalībnieku sociālo tīklu profiliem, daudzi no viņiem pēc 4 mēnešu deju maratona devās pelnītā atpūtā. Taču ne Evija Skulte – viens posms noslēdzies, nākamajā vagonā iekšā: “Jau divas nedēļas filmējam Viņas melo labāk. Tad man ir izrāde Īsa pamācība mīlēšana, ar kuru vasarā braukāsim pa Latviju! Savukārt augustā jau sākās mēģinājumi jaunajai teātra sezonai. Man viss ir saplānots līdz Jaunajam gadam!” mundri smej aktrise, kura atzīst, ka dažreiz atpūtai pietiek ar vienu dienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Vasarā nav jēgas braukt uz siltajām zemēm, jo tepat pie mums ir silti. Varbūt kādu nedēļu izbrīvēšu, lai var līdz jūrai izskriet. Šogad esmu pieņēmusi lēmumu šo padarīt par tādu kā darba vasaru,” nosaka seriāla zvaigzne.

FOTO

“Man patīk izbaudīt brīvību!”

“Dzīvē kaut kā mijas tie brīži, kad gribas kaut ko darīt un neatliek neviena aile tādām lietām kā attiecības vai mīlestība, kā arī izbaudīt brīžus ar sevi un to, ka nevienam neko neesi parādā,” pozitīva ir Skulte par savu attiecību iziršanu ar Viņas melo labāk producentu Rimvīdu Martinaiti. Pirms šova sākuma cits viņas aroda pārstāvis, Ainārs Ančevskis, viņu esot brīdinājis, ka privātās dzīves viņai nebūs. “Es par to tikai pasmējos, taču realitāte bija tieši tāda. Turklāt man pat vairāk neko negribas.”

Darbs aktrisi esot veiksmīgi atslēdzis no emocijām. “Šis brīdis varbūt kaut kad arī pāries. Man dzīvē vispār diezgan strauji daudz kas mainās. Pašlaik gribas vienkārši izbaudīt brīvību!” Pie jautājuma, kas viņa ar Rimvīdu ir tagad, aktrise tikai koķeti noķiķināja un manāmi nomulsa: “Es nezinu, kas mēs esam tagad vai būsim! Varbūt šī ir vienkārši neliela pauzīte, varbūt mēs nebūsim pat draugi…”

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl