Skrillex Rīgā sniegs grandiozu DJ šovu

Komentāri

Nākamā gada 11. februārī Sapņu fabrikā ar audiovizuālo pirotehnikas un lāzeru šovu uzstāsies dabstepa popularizētājs, desmitkārtējais Grammy balvas nominants un viens no pelnošākajiem pasaules dīdžejiem – Skrillex, informē EM Concert pārstāvji.

Skrillex slaveno dziesmu no tāda paša nosaukuma albuma Bangarang, kas godalgota ar divām Grammy balvām, tīmekļa vietnē Youtube noskatījušies vairāk nekā 280 miljoni cilvēku, bet godalgoto kompozīciju Scary Monsters and Nice Sprites klausījušies vairāk nekā 180 miljoni.

Skrillex izpilda “karstus kokteiļus”, kas sastāv no dabstepa, brostepa, skandināvu skvī (sqweee) un pat elektrohausa. Tomēr brostepa laukā viņš ir vislabākais pasaulē.

“Skrillex ir lielisks! Ir tikai divu veidu mūzika: laba un slikta, nav pareizas vai nepareizas mūzikas. Skrillex mūzika ir laba. Ikreiz, kad dzirdu viņa sniegumu, man nākas atzīt, ka pat mēs nevaram visu noproducēt tik izcili. Skatītāju ausīm dāvātais skaņas rezultāts viņam ir vienkārši neiedomājami nevainojams,” atzīst viens no galvenajiem dabstepa personāžiem − Ārtvorks (Artwork).

Ārtvorkam ir pilnīga taisnība: Skrillex mūzika patiešām ir pirmklasīgi izveidota, taču mākslinieks ir devies vēl tālāk – viņa uzstāšanās ir aizraujošs šovs, kurā izmantoti video, specefekti, pirotehnika, lāzergaismas un pamatīga porcija visjaudīgākā un vistīrākā “draiva”.

Skrillex parasti uzstājas milzīgās arēnās, kas paredzētas 40 līdz 60 tūkstošiem apmeklētāju un kurās dīdžejs ierodas kopā ar 45 cilvēku komandu piecos autobusos, 20 lielajos kravas furgonos, kas piekrauti ar aprīkojumu.

Koncertu rīko EM Concert.

Biļetes uz koncertu maksās 25 līdz 59 eiro, tās nopērkamas Biļešu servisa kasēs.

Vairāk formācijas par mūziķi – skrillex.com

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl