Komentāri

Sešām Grammy balvām nominētais un divreiz šo nomināciju ieguvušais, viens no pasaulē aktuālākajiem dīdžejiem pasaulē – Skrillex, 11. februārī pirmo reizi uzstāsies Latvijā – tāda ziņa parādās decembra vidū.

Tomēr vai pats mākslinieks nojauš, ka viņam jāuzstājas Latvijas publikas priekšā?  Mākslinieka koncerttūres mājas lapā Latvija nav minēta kā pieturvieta. Kā norāda Biļešu Serviss pārstāve Līga Rubine, tad par pasākuma norisi ir atbildīgs pats organizators. ”Līdz ar to visi līgumi, telpu noma, skaņa un citiem jautājumiem atbildīgs ir tieši viņš,” skaidro Biļešu Serviss pārstāve.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skrillex koncertu Latvijā rīko koncertaģentūra no Krievijas EM Concert. Kā norāda aģentūras pārstāvis Andreas Platonovs, tad mākslinieka mājas lapā nav nopublicētas vēl daudzas pilsētas, kur plānojas koncerti. ”Pagaidām tur nav minēta Polija, Tallina, Helsinki. Par tūri šajā lapā tiks paziņots šīs nedēļas laikā. Tā ir normāla situācija, par koncertu tika noslēgts līgums pirms Ziemassvētkiem,” skaidro EM koncerts pārstāvis.

Šī koncertaģentūra ne pirmo reizi organizē koncertus – tā pagājušajā gadā tā uz Latviju bija atvedusi THe Killers, taču par pašu koncertu ir neviennozīmīgas atsauksmes pasākuma organizācijas dēļ.

Vairāk skaties video

 

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl