Komentāri

Šonedēļ Latvijas mediju vidē sevi spilgti pieteicis, iespējams, pirmais mediju kaķītis Latvijā, Skaties.lv īpašais šovbiznesa korespondents Skaķītis. Savā pirmajā darba komandējumā pūkainais minčuks dodas okšķerēt, kas tad notiek šova Izklausies redzēts aizkulisēs.

Šo svētdien starts tiek dots pārsteigumiem pilnā pārvērtību šova Izklausies redzēts otrajai sezonai. Tā sola virkni pārsteigumu. Tiem sekos līdzi un no šova aizkulisēm ziņos Skaķītis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau šova pirmajā dienā viņu iemīlēja gan šova dalībnieki, gan TV personības. Ko Skaķītis redzēja Izklausies redzēts aizkulisēs? Seko līdzi Skaties.lv un tu to uzzināsi!

VIDEO

FOTO

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl