Komentāri
Skandalozā Lindsija Lohana apgalvo, ka tikusi sazāļota latviešu apakšveļas modeles kāzās
Foto: Instagram

Kāds interesants notikums norisinājies naktī no ceturtdienas uz piektdienu, kad ļoti greznās kāzās gredzenus mija ASV pazīstamā apakšveļas modele, latviete Lana Zakocela un amerikāņu uzņēmējs Džastins Etzins – pāra tuva draudzene, skandalozā aktrise Lindsija Lohana apgalvo, ka kāds viņu pēc ceremonijas kāzu neoficiālajā daļā sazāļojis, ziņo tabloīds Popdust.com.

Luksusa kāzas norisinājās Itālijā, Florencē, viesu vidū bija arī tādas zvaigznes kā Lindsija Lohana un mūziķis Kregs Deivids, kurš pat par godu jaunlaulātajiem uzstājās ar koncertu. Anonīms avots New York Post atklāja, ka viena lieta noveda pie otras, un Lohana ballīti vienā no četrām pasākuma dienām viesus esot pametusi agrāk, bet pēc mirkļa pieķerta kaila staigājam pa savu villu. Viņa to attaisnojusi ar to, ka kāds esot sazāļojis viņas dzērienu, un pati nesaprotot, ko dara!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Lana Zakocela ir 21 vienus gadus jaunā apakšveļas modele, kas dzīvo un strādā Ņujorkā. Spriežot pēc viņas sociālajiem tīkliem – 8,6 tūkstošiem sekotāju tviterī un 51 tūkstoša (!) sekotāju bilžu sociālajā vietnē Instagram, meitene ar savu šarmu izcīnījusi atpazīstamību aiz okeāna. Apskatot publicētos attēlus, var secināt, ka meitene bauda īstu dzīvi, bildējoties ar slavenībām un pozējot uz smalkām jahtām.

Kregs Deivids dzied latviešu modeles kāzās

Thank you to our good friend @craigdavid for singing for us with real love ❤️

A post shared by Justin Etzin (@justinetzin) on

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl