Šipkēvics trešajam bērnam pats pārgriezis nabassaiti

Komentāri
Šipkēvics trešajam bērnam pats pārgriezis nabassaiti
Foto: LETA

Jānis Šipkēvics 56 gadu vecumā pagājušās nedēļas nogalē kļuva par trešā bērna tēvu, ko viņam dāvāja dzīvesbiedre Ilze Jermacāne. Dēls, kuram dots vārds Olivers, ir abu pirmdzimtais.

Laimīgais tēvs žurnālam Kas Jauns pavēstīja, ka piedzimstot mazulis bijis 55 centimetru garš un 3750 gramu smags. ”10. aprīļa rītā Radio SWH dzirdēju, ka Donam ir dzimšanas diena, un saņēmu no viņa vēstuli ar jaunu dziesmu Dieviņš. Tobrīd vēl nenojautu, ka tajā pašā dienā pasaulē nāks mans dēliņš, mazais debesu sūtnis, kurš tikko pabijis vistiešākajā Dieviņa tuvumā,” saka Jānis Šipkēvics.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Protams, pats biju klāt šajā brīdī, un pats pārgriezu nabassaiti. Redzēju, ka bērns piedzimst kā dievība un nolaižas līdz cilvēkiem. Mums ar Ilzi, paskatoties uz jauno cilvēciņu, uzreiz bija skaidrs – sauksim viņu par Oliveru. Jocīgi, ja viņš būtu Jānis Trešais, vai ne?” smejot piebilst Šipkēvics.

”Olivers dakterītes sveica ar skaļiem brēcieniem. Kad ņēmu viņu rokās, momentā nomierinājās. Vilks spalvu met, bet ieradumus ne,” protu saprasties ar bērniem, raksturo laimīgais tētis, piebilstot, ka trešā bērna piedzimšana nav salīdzināma ar izjūtām, kādas viņam bija, kad pasaulē nāca vecākās atvases. ”Katrs no šiem mirkļiem manā mūžā ir bijis nozīmīgs, un es tos neaizmirsīšu nekad. Bet tie ir trīs dažādi tēvi, kuriem vienāds ir tikai vārds… Esmu ļoti satrenējies, “apdeitojies” un mainījies. Ceru, ka uz augšu,” saka trīs bērnu tēvs. ”Nav iespējams pagriezt dzīves pulksteni atpakaļ, bet šis ir īstais brīdis to uzvilkt no jauna. Oliveriņš pasauli ap mani jau tagad padara jaunu un možu. Un tieši to arī ļoti vēlos!” žurnālam Kas Jauns atklāj Jānis Šipkēvics.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl