1 komentārs

Nenopietni nopietnais hiphopa projekts ”Singapūras Satīns”, tuvojoties gada izskaņai, izdevis pozitīvu un ziemīgu dziesmu un videoklipu ”Ziemā”. Turklāt gada nogalē grupējums nekautrējas atzīt, ka ieņēmis Latvijas “prikolīgākās” grupas statusu.

”Gadumija ir laiks, kad cilvēkiem jātiek vaļā no negatīvās enerģijas un jāspēj sevi noskaņot nākamajam gadam, lai viss iecerētais izdotos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēdējā laikā mūzikā ir pārāk daudz negatīvisma, tāpēc vēlējāmies fanus un klausītājus iepriecināt ar kaut ko pozitīvu, kas mums ļautu paskatīties uz dzīvi gaišāk,” pauž grupas dalībnieki.

Foto

Menedžeris Olafs piebilst, ka patlaban grupa strādā pie sava pirmā studijas albuma, kas būtiski atšķirsies no ”miksteipiem” kvalitātes, tematikas, autentiskuma un mūzikas ziņā.

“Tuvāko divu mēnešu laikā izdosim arī pirmos oficiālos singlus ar videoklipiem. Pašlaik vēl ir pāragri nolikt precīzu datumu, taču iespējams, ka albums būs gaisā tieši pirms 2017. gada vasaras. Tikmēr savā un bandas vārdā visus fanus sveicu aizvadītajos Ziemassvētkos un gaidāmajā Jaunajā gadā!”.

Video

Grupa ”Singapūras Satīns” klausītāju sirdis iekarojusi ar tādiem hitiem kā ”Es nemāku komatus”, ”Paliec pie manis”, ”Džumī”.

Foto: ”Singapūras Satīns” cauri laikiem

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl