Simply Red koncerta biļetes jau pārdošanā

Komentāri

Šodien, 11. decembrī, sākusies biļešu tirdzniecība uz grupas Simply Red koncertu, kas nākamā gada 23. oktobrī norisināsies Arēnā Rīga, informē koncertaģentūra FBI.

Soulmūzikas leģendas Latvijā uzstāsies, svinot 30 gadu jubileju, un klausītājus priecēs ar labāko dziesmu izlasi. Šis būs grupas vienīgais koncerts Baltijas valstīs.

Jau vēstījām, ka Simply Red jaunā koncerttūre iezīmēs grupas atgriešanos uz lielo arēnu skatuvēm kopš šova Londonā pirms pieciem gadiem. ”Man patīk jubilejas, un šī ir liela!” saka Miks Haknels (Mick Hucknall). ”Ir īstais laiks atgriezties!”

Simply Red ir atpakaļ modē un nemainīgi tiek uzskatīta par vienu no labākajām grupām Apvienotajā Karalistē. Vērienīgā koncertturneja iekļaus šovus Eiropas lielākajās pilsētās, ieskaitot 14 koncertus Lielbritānijā, kas kulmināciju piedzīvos Londonā ar diviem noslēguma šoviem O2 arēnā.

Simply Red var lepoties ar vienu no iespaidīgākajiem hitu sarakstiem, ieskaitot Holding Back The Years, If You Don’t Know Me By Now, Something Got Me Started, Stars, Fairground, The Air That I Breathe, For Your Babies un Sunrise. Tas vainagojies ar vairāk nekā 60 miljoniem pārdotu ierakstu kopiju.

Biļetes nopērkamas ticketpro.lv un Ticketpro kasēs. Biļešu cena – no 39 eiro. Koncertā būs tikai sēdvietas.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl