Sia Jauno gadu iesāk ar vēl spēcīgāku klipu kā iepriekš

Komentāri

Pēc pagājušā gada panākumiem, ko viņai sniedza superhīts Chandelier, 2015. gadā dziedātāja Sia startē ar valdzinošu, horeogrāfiski šķietami neiespējamu videoklipu dziesmai Elastic Heart, kas ļauj vaļu fantāzijām katram, kurš to noskatās, ziņo Idolator.

Galvenajā lomā ir tā pati meitene, kas iepriekšējā šāda veida klipā – Medija Ziglera, bet viņai pievienojas Transformeru un kara filmas Fūrija superzvaigzne Šia Lebafs. Klipā redzams milzīgs būris, kurā abi galvenie varoņi iesprostoti, un dramatiska cīņā ar neiespējamām deju kustībām. Tā norit gandrīz 4 minūtes, kas noslēdzas emocionāli un minūti pirms dziesmas beigām.

Lieliska nofilmēts un brīžiem pat neērti skatāms materiāls, taču nedrīkst noliegt, ka ļoti labs kompanjons Grammy balvai nominētajam Chandelier klipam. Ja nezini, ko nozīmē metaforisks klips, noskaties šo!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl