Seriāla zvaigznes atbalsta talantīgus studentus

Komentāri
Seriāla zvaigznes atbalsta talantīgus studentus
Publicitātes foto

Populārā ASV seriāla Lielā sprādziena teorija (The Big Bang Theory) zvaigznes nolēmušas atbalstīt studentus. Komēdijseriāla veidotāji nodibinājuši stipendiju fondu eksakto zinātņu studentiem.

Lielā sprādziena teorija ir viens no visveiksmīgākajiem seriāliem ASV. To augstu novērtējuši ne vien skatītāji, bet arī kritiķi, piešķirot daudz apbalvojumu. Seriāla zvaigznes pagājušajā gadā nokļuva ziņu virsrakstos, kad tika atklāts, ka par katru filmas epizodi aktieri saņem vienu miljonu dolāru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Visi saistītie raksti

Tagad viņi nolēmuši ar naudu dalīties ar talantīgiem studentiem. Seriāla veidotāji nodibinājuši Lielā sprādziena teorijas stipendiju fondu. Patlaban tajā ieskaitīti jau četri miljoni dolāru. Stipendija tiks piešķirta Kalifornijas Universitātei, kas atrodas Losandželosā.

Atbilstoši komēdijseriāla tematam, atbalstīti tiks studenti, kuri apgūst inženierzinātnes, tehnoloģijas, matemātiku un zinātni.

2015./2016. mācību gadā stipendija tiks piešķirta 20 studentiem, bet katrā nākamajā mācību gadā papildus tiks izraudzīti pieci universitātes audzēkņi.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl