Komentāri
Sems Smits atzīst, ka viņam bijuši daudz vienas nakts sakaru
Foto: LETA

Britu popzvaigzne Sems Smits, kurš dzied par sirds plosījumiem un vientulību, atzinis, ka viņam bijuši ļoti daudz vienas nakts sakaru, raksta Mirror.

22 gadus vecais puisis atzina, ka tīņu gados saskāries ar daudz problēmām saistībā ar savu seksualitāti. Savā laikā Smits apgrozījies ar “kreisiem” un ne pārāk draugos ar likumu esošiem cilvēkiem. Viņš skaidro: “Man ir bijuši daudz vienas nakts sakaru, esmu apgrozījies ne tādā sabiedrībā, bet es ar viņiem vairs neesmu draugos.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zvaigzne, kurš nesen izšķīries ar savu draugu Džonatantu Zeizelu, arī atzinās, ka ir gadījies iemīlētos vīriešos, kurus viņš nav interesnējis. “Es pagājušajā gadā iemīlējos ar heteroseksuāli džeku, bet viņš neatbildēja ar to pašu. Biju iesprostots pats savā prātā.”

Sems atzīst, ka bija patīkami un reizē arī pārsteidzoši vidusskolā piesaistīt kāda nedaudz vecāka puiša uzmanību. Viņš Rolling Stone žurnālam stāstīja par to, ka tas viņu darīja emocionālu. “Viņš mani pieskatīja un rūpējās par to, lai neviens mani neaiztiek.”

Ne visi ir mierā ar manu seksualitāte. Piemēram, bija tāds apkaunojošs brīdis, kad kāds homofobs viņu apcēla tēva priekša. Kā arī nesen man Londonā uz ielas uzbruka no muguras un iesita pa kaklu.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl