Sandis Kiops, dižojoties savai jaunajai draudzenei, saplēš bikses

1 komentārs
Sandis Kiops, dižojoties savai jaunajai draudzenei, saplēš bikses
Foto: no Sanda Kiopa personīgā arhīva

Pagājušajā nedēļā, staigājoties pa Vecrīgu un iemēģinot savu jauno teleobjektīvu, Sandis Kiops iepzinies ar savu jauno mīlestību. Puisis, protams, lieki laiku netērēja un uzreiz ķērās pie sava kroņa numura – Pīlādžogas spēriena, kas gan beidzās neveiksmīgi, jo tā laikā viņam saplīsa bikses…

“Es vienkārši staigāju pa Vecrīgu un iemēģināju savu jauno aparātu, bet tad objektīvā ieraudzīju viņu,” saviļņots stāsta Kiops. Šis romantiskais atgadījums noticis aptuveni pirms nedēļas. “Viņa ir ekstrēms cilvēciņš, kura uzreiz pieņēma, kāds es esmu.” Protams, neiztika arī bez leģendārā Pīlādžogas spēriena, kura laikā mūziķim saplīsa bikšu stakle, tā kā tajā dienā gandrīz visi garāmgājēji varēja pārliecināties par to, kādas apakšbikses Kiopam ir kājās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Leģendārais Pīlādžogas spēriens beidzas ar fiasko

Mūziķis atzīst, ka draudzene no Sanktpēterburgas nav viegls uzdevums. “Viņas vārds ir Jevgēņija Serko un savā pilsētā arī strādā par fotogrāfi. Kad ieraudzīju viņu, uzreiz sapratu – tur kaut kas ir! Plānoju jūlijā braukt pie viņas ciemos, bet augustā Jevgēņija domā braukt atkal pie manis.”

TOP komentāri

  • Linda
    +1 +1 0

    Linda

    Vārds draudzene šajā rakstā būtu jāliek pēdiņās, jo izklausās pēc Kiopa fantāzijas. :D Meiteni gan jau satika, bet diez vai jau sev par draudzeni dabūja. :D

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl