Samanta Tīna brokastu vietā izvēlas manikīru

Komentāri

Nedaudz neparasti, bet, pirms paēst brokastis, dziedātāja Samanta Tīna nododas skaistuma vairošanai, kaut arī atzīst, ka dara to tikai tad, kad tas tik tiešām nepieciešams.

Kad rokas un nagi ieguvuši vajadzīgo skaistuma pakāpi, droši var doties uz tirgu pēc dārzeņiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Esmu no braucējām, ka parasti… lamājas pie stūres. Parasti, kas ir kādi sastrēgumi vai kaut kas tāds,” neslēpj dziedātāja.

Samanta Tīna dzīvo Mārupē. ”Patīk, ka te ir klusums, miers, nav pilsētas steigas. Uz pilsētu var fiksi un ātri tikt. Braucot uz mājām, braucot uz pilsētu, var visu kaut ko apdomāt, izdomāt,” kā vienu no plusiem dzīvošanai Mārupē uzskaita Samanta.

Pulkstenis ir pāri divpadsmitiem un nu laiks brokastīm. ”Es esmu riktīga pūce. Ceļos ļoti vēlu, eju gulēt arī ļoti vēlu, jo pārsvarā visi koncerti režīmu ir tā izmainījuši, ka man naktī ir jābūt augšā,” saka Samanta.

Samantas suns Skarabejs vienlīdz ir gan mīlulis, gan dziedātājas dzīvais talismans, kuram arī patīk dziedāt, tādēļ ir liegta iespēja kopā ar saimnieci apmeklēt viņas mēģinājumus. ”Tas nebūs mēģinājums, tā būs kaukšana,” atzīst Samanta.

Katru dienu Samanta iedvesmojas arī no sava trofeju stūrīša, kas liek izvirzīt arī turpmākus mērķus.

Dienas nākamais mērķis ir atrasts skatuves tērpu gaidāmajam koncertam. Kad kleita atrasta, laiks parūpēties par to, lai augums būtu atbilstošs izvēlētajai kleitai. Treniņus Samanta īsteno trīs reizes nedēļā un labprāt to dara svaigā gaisā.

Kad treniņš beidzies un pašbilde uzņemta, laiks izvingrināt balsi, jo jāgatavojas koncertam, kas notiks Lietuvas galvaspilsētā Viļņā. Visam jābūt izcili sagatavotam, jo lietuviešiem piemīt vācu perfekcionisms.

Vairāk par Samantas Tīnas ikdienas gaitām skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl