Sākas biļešu pārdošana uz Braiena Adamsa koncertu

Komentāri
Sākas biļešu pārdošana uz Braiena Adamsa koncertu
Foto: EPA/ LETA

Šodien, 19. decembrī, plkst. 10.00 Biļešu servisa kasēs un bilesuserviss.lv sākas biļešu pārdošana uz Braiena Adamsa koncertu, kas 25. martā norisināsies Arēnā Rīga. Pirmās 1000 biļetes stāvvietās nopērkamas par 29 eiro, savukārt sēdvietu biļetes maksā 39 eiro.

Jau vēstījām, ka Rīgā Braiens Adamss ieradīsies sava leģendārā, vairāku miljonu tirāžā pārdotā albuma Reckless 30. gadskārtu godinošās koncerttūres ietvaros. Uz skatuves viņš kāps kopā ar pavadošo grupu, un arī par augstvērtīgām gaismām, skaņu un videoekrānu rūpēsies Adamsa tehniķi.

1984. gadā tapušais albums Reckless kļuva par īstu pagrieziena punktu B. Adamsa karjerā, atverot viņa mūzikai jaunus tirgus un radot pamatu ārkārtīgi veiksmīgai vispasaules koncerttūrei. Viens vienīgs albums sevī ietver veselu virkni tagad tik pazīstamu hitu: Heaven, Run to You, Kids Wanna Rock, Somebody, Summer of ’69, One Night Love Affair un It’s Only Love (duets ar lielisko Tinu Tērneri).

Saistībā ar šo gadadienu izdots arī īpašs četru disku komplekts (Reckless Deluxe Anniversary set): pirmajā kompaktdiskā ir šogad remāsterēts 1984. gada albuma materiāls; otrajā kompaktdiskā klausāma dzīvā uzstāšanās no Londonas koncertzāles Hammersmith Odeon. Komplektā ietverts arī DVD ar 10 oriģinālajām kompozīcijām un Blu-ray disks ar oriģinālajām un papildu kompozīcijām 5.1 skaņas formātā. Īpašs bonuss ir nekad agrāk nepublicētas paša B. Adamsa un ieraksta procesu studijā iemūžinājušas fotogrāfijas, kā arī B. Adamsa un dziesmu līdzautora Džima Velansa sarunu ieraksti. Četru disku komplekts pasūtāms www.bryanadams.com

Braiens Adamss ir visu laiku pazīstamākais Kanādas mūzikas vēstnesis, kas ar savu daiļradi jau vairāk nekā 30 gadus raksta aizvien jaunas lappuses pasaules rokmūzikas vēsturē. Karjeras laikā viņš izdevis 11 studijas un 7 koncertu albumus, kā arī 6 dziesmu izlases. Viņa albumi pārdoti vairāk nekā 65 miljonu koptirāžā, koncertturneju laikā viņš viesojies sešos kontinentos un viņa sacerējumi bijuši pirmajā vietā vairāk nekā 40 valstu topos.

Adamss nominēts un apbalvots ar nedomājamu skaitu prestižāko industrijas balvu: Juno, Kanādas analogs Grammy balvai (56 nominācijas un 20 balvas); Grammy (15 nominācijas un 2 balvas), Oskars (3 nominācijas), Golden Globe (5 nominācijas), MTV, ASCAP, American Music Awards utt. Viņa vārds iemūžināts uz zvaigznēm gan Kanādas, gan Holivudas slavas alejā. Respektablais ASV izdevums Billboard ierindojis Adamsu 100 visu laiku izcilāko mūziķu sarakstā.

Par sasniegumiem mūzikā un aktīvo filantropiju Braiens Adamss apbalvots ar Kanādas un Britu Kolumbijas ordeņiem.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl