Rūta Dūduma izaicina Porziņģi un citas slavenības. Viltīgs gājiens!

3 komentāri

Dziedātāja Rūta Dūduma pirmoreiz sabiedrības uzmanību izpelnījās ar dalību TV šovā Dziedošās ģimenes. Nu mūziķes jaunākās aktivitātes Facebook.com vieš aizdomas, ka viņa varētu ”izgriezt pogas” pat pieredzējušākajiem Latvijas māksliniekiem.

”Kristap, es iemetu,” ar sociālo tīklu palīdzību viņa uzrunā vienu no izcilākajiem latviešu basketbolistiem Kristapu Porziņģi. ”Bet tagad tu noklausies manu jauno dziesmu,” aicina mūziķe.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdzīgus video rullīšus, uzrunājot arī citas Latvijas slavenības, Dūduma turpina publicēt ik dienu. Līdz šim viņa centusies atdarināt Vestarda Šimkus klavierspēli un Agra Daņiļeviča deju soli.

Rezultāts? Jau vairāk nekā 80 tūkstoši dziesmas skatījumu Facebook vien, kas nebūt nav no mazajiem rādītājiem Latvijas mērogā.

Foto

Video

Hey, Kristap! Vai Tu to redzēji? #darikādaraviņi #KristapsPorzingis #Porzingis #basketball #threepoints #challenge #girlpower #lovemylife

Posted by Ruta Duduma on ceturtdiena, 2016. gada 28. janvāris

Draugi! Dziesma “Being a Friend” iekļuvusi LTV konkursā “Supernova”! #OMG #happy #lovemylife #lovemyfriends…

Posted by Ruta Duduma on otrdiena, 2016. gada 19. janvāris

TOP komentāri

  • Hei
    +1 +1 0

    Hei

    Nevajag piesavināties Karmelo un Porzinga uzvārdus un izteikties viņu vārdā!!!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl