Rozīte Zlidņa vadībā no “spickas” pārtop spēcīgā sievietē

Komentāri
Rozīte Zlidņa vadībā no “spickas” pārtop spēcīgā sievietē
Foto: facebook/Kinomanija

”Sports ir mana dzīvesstila sastāvdaļa, jo cenšos aktīvi pavadīt brīvo laiku,” atklāj TV raidījuma Kinomānija vadītāja Anna Rozīte (30). Nu Anna pievērsusies krosfitam, ar ko nodarbojas sava bijušā kolēģa, mūziķa un ielu vingrotāja Kaspara Zlidņa (32) sporta zālē Andrejsalā.

”Man patīk teikt, ka sievieti no vīrieša atšķir tikai divas vietas ķermenī. Sieviete var izdarīt tieši to pašu, ko vīrietis. Tas ir mīts, ka sieviete ir nevarīga, ka viņai jābūt trausliņai kā “spickai”, kura nevar pacelt neko smagāku par iepirkumu maisiņu ar pārtiku. Sievietes ķermenis var būt arī spēcīgs, atlētisks un pielāgots dažādām dzīves situācijām. Agrāk skaistuma etalons varbūt arī bija kalsna, nebarota, vārga, ar smuku fasādīti, bet bez spēciņa. Tagad sieviete grib būt spēcīga, vesela un atlētiska,” žurnālam Kas Jauns skaidro Kaspars Zlidnis. ”Prieks, ka Anna ir sākusi šo ceļo no “spickas” uz veselīgumu un spēku. Šajā nodarbībās Annā esmu atklājis spītu. Pat ja grūti un šķiet, ka netiks galā ar uzdevumu, viņa tik un tā nepadodas un cīnās līdz pēdējam,” novērojis Zlidnis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Anna atzīst, ka krosfits palīdz viņai sevi izaicināt un iet tālāk par iedomātajām robežām, ko mēdz sev noteikt pati.

Annu Rozīti un Kasparu Zlidni Kinomānijas vadītāju apmluā novērtē galerijā! Starp citu, šodien Kasparam dzimšanas diena. Hip, hip urā!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl