Rozīte: Saimniekošana un mājas solis ir sievietes pienākums

2 komentāri
Rozīte: Saimniekošana un mājas solis ir sievietes pienākums
Publicitātes foto

”Viegls haoss – tas noteikti nav stāsts par mani,” saka TV3 laika ziņu vadītāja un radio Star FM balss Maija Rozīte-Krištopane (31). Turklāt arī savam dēlam Paulam jau no mazotnes tiek mācīta kārtības mīlestība.

Maija atzīst, ka mājās visus darbus dara pati, turklāt ar lielāko prieku. ”Saimniekošana un mājas solis – tas viss, es uzskatu, ir sievietes pienākums. Varbūt vien izņemot atsevišķas lietas, kas prasa vīrieša roku spēku. Citādi visu darbus daru es,” sarunā ar žurnālu Privātā Dzīve teic Maija un uzsver, ka paveiktā labākais vērtētājs ir viņas vīrs, no kura ikdienā gan gaida, gan arī saņem uzslavas. ”Sievietei šādas lietas ir vajadzīgas.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Maija neslēpj, ka viņas dēliņam gan ir cita izpratne par pedantismu. ”Manam mazajam ir tikai gads un divi mēneši, tādēļ viņam šobrīd patīk visu sakārtot pa savam. Man ļoti patīk kārtība, tādēļ cenšos radināt pie tās arī dēlu, sākot darīt to pēc iespējas agrākā vecumā,” klāsta Maija.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl