Komentāri

Ceturtdien, 28. augustā, Daugavas koncertzālē uzstāsies rokenrola grupa ”Big Al & The Jokers”; šis būs viens no pēdējiem koncertiem pirms koncertzāles sezonas slēgšanas.

Grupa dāvā prieku dažāda vecuma publikai, tikai sev raksturīgajā rokenrola skanējumā griežot dejā ikvienu ballītes apmeklētāju.

Grupas vizītkarte ir pazīstamais dziedātājs no Lietuvas – Aļģirdas Šuminskas. Pateicoties viņam, grupas tagadējais repertuārs ir paplašinājies ar vairākām pazīstamām džaiva, blūza, kā arī dažām džeza populārajām kompozīcijām.

Pašreizējais grupas Big Al & The Jokers sastāvs: Romāns Vendiņš (grupas mākslinieciskais vadītājs, taustiņi, vokāls), Algirdas Šuminskas (vadošais vokāls), Zintis Žvarts (tenora un baritona saksofons), Uldis Ziediņš (trombons, vokāls), Eduards Raubiško (tenora saksofons, klarnete, vokāls), Sandris Skeranskis (trompete, vokāls), Raitis Aukšmuksts (sitamie instrumenti), Juris Skrajāns (ģitāra), Pēteris Liepiņš (kontrabass, vokāls).

Koncerta sākums plkst. 20.00, ieeja no plkst. 19:00.

Biļetes pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs un internetā.

Jaunnedēļ koncertzāles sezonu noslēgs ”Latvian Blues Band”, kas ar savu labāko dziesmu koncertu uzstāsies 5. septembrī.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl