Džūlija Robertsa Kannās basām kājām reklamē jauno filmu

Komentāri

Kannās, kur visu šo nedēļu turpinās starptautiskais kinofestivāls, ieradušās skatītāju iemīļotās Holivudas zvaigznes Džordžs Klūnijs un Džūlija Robertsa. Viņi atveido galvenās lomas filmā Naudas monstrs.

Lai popularizētu savu jaunāko veikumu – filmu Naudas monstrs (Money Monster) – Kannu kinofestivālā ieradusies Džūlija Robertsa un Džordžs Klūnijs. Komentējot filmu, Klūnijs pauda arī savus politiskos uzskatus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš sacīja, ka kinodarbā kritizētie realitātes šovi un virspusīgās ziņas esot ļāvušas netraucēti izpausties tādiem populistiem kā Donalds Tramps, kurš pārliecinoši iesaistījies cīņā par ASV valsts prezidenta amatu. Holivudas aktieris ir pārliecināts, ka ekscentriskais miljardieris par prezidentu nekļūs.

Savukārt Robertsa daudzus pārsteigusi, pa sarkano paklāju ejot basām kājām. Viņa izpelnījusies uzslavas par pretošanos Kannu kinofestivāla stingrajai etiķetei. Preses izdevumi to nosaukuši par “īstu karojoša feminisma rīcību”, “kliedzošu modes dumpi” un “uzdrošināšanos izdarīt neiedomājamo”.

Foto

Aktrises un režisores Džodijas Fosteres spriedzes trillerī Naudas monstrs, kas gan nav iekļauta Kannu konkursa programmā, Klūnijs atveido televīzijas raidījuma vadītāju, kuru saniknots fans televīzijas tiešraidē saņem kā ķīlnieku. Bet Robertsa spēlē raidījuma producenti, kura cenšas atbrīvot Klūnija atveidoto varoni.

Kinolente saņēmusi galvenokārt labas atsauksmes no kritiķiem.

Latvijā filmu sāks izrādīt 3. jūnijā.

Video: filmas treileris

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl