Komentāri

Šova OKartes skatuve zvaigzne Marta Ritova, kura šodien svin 24. dzimšanas dienu, pēc gadu ilgas pauzes tieši savā svētku dienā atgriežas ar jaunu dziesmu – tepat, vienmēr. Līdz šim medijiem paslīdējis garām kāds zīmīgs fakts no dziedātājas privātās dzīves.

Dziesmai tepat, vienmēr Marta ir gan mūzikas, gan vārdu autore. Tā tiks iekļauta topošajā albumā, kuru plānots izdod 2016. gada pavasarī, informē Mikrofona ieraksti.

”Tieši Ziemassvētku gaidīšanas laikā mēs bieži pārdomājam savus darbus un nedarbus, pāridarījumus un citus personīgus emocionālos pārdzīvojumus, tāpēc šī dziesma ir kā mūžīgais atgādinājums būt vienmēr līdzās un sargāt mūsu mīļos,” norāda dziedātāja.

Video

Pērnā gada septembrī šovā Okartes skatuve iepazītā skatuves māksliniece kļuva par precētu sievu – viņa pēc dažu mēnešu draudzības izgāja par sievu pie komunikāciju aģentūras speciālista Raimonda Cipsa (30). Dziedātāja pēc apprecēšanās pārgāja vīra uzvārdā, tomēr uz skatuves turpina sevi pieteikt ar līdzšinējo uzvārdu.

Šī gada 4. oktobrī pasaulē nāca Martas un Raimonda pirmdzimtais – dēls Indriķis, raksta žurnāls Kas Jauns.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl