Rikijs Mārtins pārsteidz fanus ar bezmaksas koncertu

Komentāri

Puertorikāņu dziedātājs Rikijs Mārtins sagādājis prieku saviem faniem Argentīnā. Viņš sniedzis bezmaksas koncertu Buenosairesā, turklāt kopā ar simfonisko orķestri.

Ne velti koncerta nosaukums bija Dueti, jo vietējie mūziķi, kas pārstāvēja visdažādākos žanrus, bija sadalījušies pa pāriem, lai izpildītu populāras melodijas simfoniskā orķestra pavadījumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rikija Mārtina skatuves partnere bija dziedātāja Elena Rodžersa. Spītējot lietum, viņi kopā nodziedāja trīs vispazīstamākās Mārtina dziesmas, tostarp arī Fuego de noche, nieve de dia.

Fani par Mārtina sniegumu bija sajūsmā. Kāda sieviete stāsta, ka garas stundas pavadījusi lietū, lai nepalaistu garām iespēju redzēt un dzirdēt savu elku. Kāda cita Mārtina fane jutusies kā sapnī. Viņa par dziedātāju jūsmo jau kopš četru gadu vecuma. 43 gadus vecais puertorikānis savām pielūdzējām nelika vilties un, atstājot koncerta norises vietu, visiem māja atvadu sveicienus.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl