Rihards Lepers grasās saderināties?

Komentāri
Rihards Lepers grasās saderināties?
Foto: Evija Trifanova, LETA

Aktieris Rihards Lepers (27) sociālās saziņas tīklā Facebook saviem draugiem devis mājienu, ka drīzumā varētu saderināties ar savu draudzeni stjuarti Anniju Alvateri (24), raksta žurnāls Privātā Dzīve.

Aktieris savā Facebook profilā publicējis visai divdomīgu ierakstu. Žurnālam Privātā Dzīve Lepers atzinās, ka abi ar draudzeni ir nejauši nonākuši juvelierveikalā un apstājušies pie gredzentiņu vitrīnas. Pēc atgriešanās no saulainās Spānijas, kur Lepers atpūtās kopā ar draudzeni, Privātā Dzīve centās noskaidrot, vai ceļojuma laikā izteikts bildinājums.

”Tas bija atpūtas brauciens, nekas tāds nav noticis. Varu nomierināt – šonedēļ es noteikti vēl neprecēšos. Tas vispār nenotiks tuvākajā laikā, jo šobrīd esmu pievērsies karjerai. Tas gan nenozīmē, ka es vispār negrasos precēties un neesmu par to domājis. Taču kāzas vēl neplānoju,” atzina Lepers.

Lai gan sabiedrībā aktieris iziet viens, viņam jau ilgāku laiku ir attiecības ar Vice Mis Alūksne 2008 titula ieguvēju Anniju Alvateri.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl